Umowa sprzedaży

0
876

Kiedy przyjdzie czas na zakup nowego domu, zarówno ty, jak i sprzedawca będziecie musieli dojść do porozumienia.

Głównym składnikiem sprzedaży, na który ty i sprzedawca będziecie musieli się zgodzić, jest cena zakupu. Na mniejszą skalę oboje musicie dojść do porozumienia w sprawie zaliczki, tego, co zostaje i co idzie, a także wszelkich drobnych prac, których może potrzebować nieruchomość itp.

Gdy ty i sprzedawca dojdziecie do porozumienia, oboje będziecie zobowiązani do podpisania umowy sprzedaży dostarczonej przez pośrednika w obrocie nieruchomościami. Twój pośrednik w obrocie nieruchomościami, który działa jako Twój adwokat, zapozna się z Tobą wszystkimi postanowieniami przed podpisaniem faktycznej papierkowej roboty.

Po podpisaniu umowy sprzedaży możesz przejść do spełnienia wszystkich innych niezbędnych warunków wymaganych do zakupu nowego domu.

Umowę sprzedaży definiuje się następująco:

Pisemna podpisana umowa między sprzedającym a kupującym, w której kupujący zgadza się na zakup niektórych nieruchomości, a sprzedawca zgadza się na sprzedaż zgodnie z warunkami umowy. Znany również jako umowa zakupu, umowa zakupu, oferta i akceptacja, umowa na poważne pieniądze lub umowa sprzedaży.